Władca piorunów w zwiastunie "Mortal" od twórcy "Łowcy trolli" 0

Pojawił się anglojęzyczny zwiastun nowej produkcji norwesko-amerykańskiej zatytułowanej Mortal. Film przedstawia nam tajemniczą postać, która nagle budzi się w Norwegii i odkrywa, że ma supermoce. Zapowiada się bardzo ciekawie, czy nadchodzi nowe wcielenie Thora?

Film oparty jest na mitologii nordyckiej. Głównym bohaterem jest Eric (Nat Wolff), który musi odkryć pochodzenie swoich tajemniczych mocy, zanim zostanie zatrzymany przez władze za przypadkowe morderstwo. Akcja filmu toczy się oczywiście w Norwegii, a moce bohatera przypominają te, którymi władał słynny Thor.

Za reżyserię odpowiada André Øvredal, twórca takich produkcji jak Łowca trolli, Autopsja Jane Doe i Upiorne opowieści po zmroku. Øvredal napisał również scenariusz, a pomagali mu w tym Geoff Bussetil i Norman Lesperance. Producentami są Rory Aitken, John Einar Hagen, Brian Kavanaugh-Jones oraz Ben Pugh.

W głównych rolach występują Nat Wolff, Iben Akerlie, Priyanka Bose, Arthur Hakalahti, Anna Sedunova i Per Egil Aske.

Premiera filmu miała miejsce 28 lutego 2020 w norweskich kinach, jednak z uwagi na restrykcje długo w nich nie zagościł. Na VOD produkcja trafi na początku sierpnia.

Źrodło: firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…