Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Państwo Byrde powrócą w czwartym i zarazem finałowym sezonie ''Ozark'' 0

Platforma Netflix ogłosiła, iż oficjalnie zielone światło na produkcję czwartego sezonu otrzymał serial Ozark. Niestety nadchodząca seria będzie finałową.

Czwarty sezon Ozark pójdzie tropem wielu innych seriali, które często swoje finałowe sezony poszerzają i dzielą na części. Tak też stanie się z ostatnią serią tego kryminalnego dramatu. Dotychczasowe sezony składały się z 10 odcinków, podczas gdy finałowy liczyć będzie ich 14. Jego emisja podzielona zostanie na dwie części, po siedem odcinków każda. Tak więc z państwem Byrde nie przyjdzie rozstać się nam tak szybko jak można było sądzić.

Bardzo cieszymy się, że Netflix dostrzegł, jak ważne jest, by dać serialowi więcej czasu na odpowiednie zakończenie tej sagi. To była wspaniała przygoda dla nas wszystkich, zarówno na ekranie, jak i poza nim, dlatego cieszymy się, że mamy szansę zakończyć ją w możliwie najbardziej satysfakcjonujący sposób.

powiedział showrunner serialu Chris Mundy

Jak zapewnia odtwórca głównej roli i producent wykonawczy Jason Bateman w finale serii widzowie z pewnością nie będą się nudzić.

Większy sezon oznacza większe problemy dla rodziny Byrde. Jestem podekscytowany, że mogę zakończyć to z hukiem.

Ozark opowiada historię rodziny Byrde, której głowa rodziny zajmowała się praniem brudnych pieniędzy dla bossa pewnego kartelu narkotykowego. Aby uratować życie swoje i swojej rodziny musi spłacić dług wobec niego, piorąc w przeciągu pięciu lat miliony dolarów.

Źrodło: variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…