Najseksowniejsze usta Angeliny Jolie 0

Usta Angeliny Jolie trafiły na listę najseksowniejszych rzeczy na świecie, przygotowaną przez magazyn dla mężczyzn FHM.

– Usta są najważniejszą rzeczą, na którą mężczyźni wzrokowcy zwracają uwagę zaraz po biuście – powiedziała Caroline Hill, ekspert w dziedzinie związków.

Jolie, która niedawno urodziła pierwsze biologiczne dziecko, córkę Shiloh Nouvel, obecnie jest związana z Bradem Pittem, a w przeszłości umawiała się z kilkoma innymi atrakcyjnymi gwiazdorami, takimi jak Jonny Lee Miller czy Colin Farrell.

W marcu ten sam magazyn sporządził ranking 100 najbardziej seksownych kobiet. Jolie, która przed rokiem zdecydowanie zwyciężyła, tym razem znalazła się na drugiej pozycji, po Scarlett Johansson.

- Angelina wygląda najpiękniej kiedy pracuje w terenie, całkowicie naturalna, bez makijażu, bez żadnych z tych rzeczy – powiedział bliski znajomy gwiazdy, Wyclef Jean. – Wtedy widać Angelinę anioła. Nie można już wyglądać lepiej.

Angelina JolieAngelina Jolie

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Odi

Jej wypełniane chemia usta najseksowniejsze? Kto tak kiedykolwiek powiedział? Eh ludzie nie maja gustu. Rozumiem gdyby wybierali najseksoweniejsze inne czesci ciała, Angelina mogłaby sie znaleźć na samym szczycie listy, ale usta? Nieeeeeeeeeee to niemożliwe, dała łapówke.

Proszę czekać…