Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gwiazda "Stranger Things" zagra biseksualną oszustkę w filmie Netfliksa 0

Kariera Millie Bobby Brown nabiera rozpędu. Gwiazda serialu Stranger Things, jednego z największych hitów w historii Netfliksa, wystąpi niebawem w nowej produkcji, w której przyjdzie zmierzyć się jej z naprawdę wymagającą rolą.

Millie Bobby Brown, młoda aktorka znana z roli Jedenastki w serialu Stranger Things, zagra główną rolę w adaptacji powieści "The Girls I’ve Been" autorstwa Tess Sharpe. Millie Bobby Brown będzie również pełniła funkcję producentki wykonawczej. W roli producenta w projekt zaangażowany jest również Jason Bateman.

Aktorka, która w tym roku skończyła 16 lat, wcieli się w postać o imieniu Nora O’Malle. Jest ona córką oszustki, która opanowała wiele sztuczek swojej rodzicielki, sama stając się przy okazji mistrzynią manipulacji i kłamstwa. W trakcie akcji w banku – w której udział biorą także jej były chłopak Wes oraz aktualna dziewczyna Iris – cała trójka zostaje wzięta za zakładników przez dwóch złodziei. Panowie niestety nie wiedzą z kim zadarli.

Współpraca na linii Millie Bobby Brown – Netflix układa się bardzo dobrze. Młoda gwiazda nie tylko występuje w serialu Stranger Things, ale również otrzymała angaż w filmie o siostrze Sherlocka Holmesa.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…