Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Walt Disney chce zastąpić Raya Parka innym aktorem w roli Dartha Maula 0

Od dawna krążą plotki, jakoby Darth Maul miał powrócić do kinowego uniwersum "Gwiezdnych wojen". Jeśli tak się stanie to odtwórca tej roli, czyli Ray Park nie wcieli się ponownie w kultowego złoczyńcę.

Jak doskonale pamiętacie w widowisku Han Solo: Gwiezdne wojny – Historie doszło do cameo Dartha Maula, a w postać ponownie wcielił się Ray Park. Wygląda na to, że był to ostatni występ aktora w tej roli. W ostatnich dniach fani żyją kontrowersjami związanymi z aktorem i materiałem, który został zamieszczony w jego social mediach. Według niektórych osób post miał zawierać zdjęcie przedstawiające Parka uprawiającego seks z kobietą. Oficjalnie mówi się o zhakowaniu konta Parka, jednak są też głosy, jakoby miała to być zemsta aktora na żonie, która dopuściła się zdrady.

Pomimo tego, że sytuacja jest niejasna i padło w mediach wiele oskarżeń, włodarze Walta Disneya oraz studia Lucasfilm nie chcą niepotrzebnego skandalu związanego z aktorem grającym, w którymś z filmów z serii "Gwiezdne wojny". Pomimo tego, że materiały zniknęły z Instagrama, to Disney nie zamierza kontynuować współpracy z Parkiem. Oczywiście nadal w planach jest zaprezentowanie Dartha Maula, w którymś z kolejnych projektów osadzonych w gwiezdnym uniwersum.

Z racji charakteryzacji Disney nie miałby problemów ze znalezieniem innego aktora do tej roli. Głosu postaci w filmach aktorskich oraz serialach animowanych użyczał Sam Witwer. Wśród fanów są i tacy, którzy widzieliby właśnie tego aktora w roli Lorda Sithów.

A Wy co sądzicie o tej sytuacji?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…