Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Jonathan Levine reżyserem limitowanej serii Hulu ''Nine Perfect Strangers'' 0

Streamingowa platforma Hulu pracuje nad oczekiwaną limitowaną serią Nine Perfect Strangers. Poznaliśmy już częściową obsadę produkcji, lecz do tej pory nie było wiadomo kto zajmie się reżyserią. Teraz już wiemy, że za wszystkie osiem odcinków odpowie Jonathan Levine.

fot. materiały prasowe

Levine to reżyser i scanerzysta, spod którego skrzydeł wyszedł serial Rush z Tomem Ellisem, komediowy horror Wiecznie żywy czy komedia Niedobrani. Oprócz pełnienia tej zaszczytnej funkcji Levine będzie także producentem wykonawczym serialu wraz ze Gillian Bohrer.

Akcja serialu opierać się będzie na powieści Dziewięcioro nieznajomych autorstwa Liane Moriarty. Mamy prestiżowy ośrodek zdrowia i odnowy biologicznej, który obiecuje całkowite uleczenie, zarówno z bolączek zmęczonego ciała, jak i umysłu. Poznamy dziewiątkę nieznajomych sobie ludzi, którzy pragną odpocząć od stresującego ich życia. Nad ich uzdrowieniem czuwa dyrektor ośrodka Masha. Ochotnicy nie wiedzą jednak co tak naprawdę czeka na nich w ośrodku.

Obsadę prowadzi Nicole Kidman, która wciela się w Mashę. Oprócz niej swoje angaże otrzymali także Luke Evans, który sportretuje jednego z dziewięciorga nieznajomych, Melissa McCarthy, Manny Jacinto, Melvin Gregg, Samara Weaving i Tiffany Boone.

Premiera Nine Perfect Strangers zaplanowana jest na 2021 rok.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…