Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Disney+ nabył prawa do filmu ''Black Beauty'' 0

Powieść dla dzieci i młodzieży Czarny Książę Anny Sewell z 1877 roku do tej pory doczekała się kilku ekranizacji. Jedną z najnowszych jest wersja od Constatnin Film i JB Pictures, którą przejęła właśnie platforma Disney +.

Film przedstawi nam unowocześnioną wersję XIX-wiecznej powieści. Poznamy losy tytułowego konia, który urodził się wolny na amerykańskim Dzikim Zachodzie. Zostaje jednak schwytany i oddzielony od swojej rodziny. Trafia do ludzi, gdzie przebywa pewna 17-letnia Jo Green. Dziewczynka podobnie jak zwierzę opłakuje utratę swoich rodziców. Między obojgiem z czasem tworzy się wspaniała więź, oparta na miłości, szacunku i wzajemnym leczeniu siebie pod względem emocjonalnym.

Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada Ashley Avis. W obsadzie aktorskiej znajdują się Mackenzie Foy jako Jo Green, Kate Winslet jako Black Beauty, Iain Glen jako John Manly i Claire Forlani jako pani Winthorp. Zdjęcia do filmu powstały w zeszłym roku w RPA.

Produkcja swoją premierę na platformie Disney + ma mieć jeszcze w tym roku. Dokładna data zostanie dopiero podana. Zainteresowani?

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…