Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Nadchodzi remake filmu ''Wiedźmy'' od Guillermo del Toro 0

O tym, iż uzdolniony i mający swój unikalny styl reżyser i producent Guillermo del Toro planuje zrobić remake filmu Wiedźmy z 1990 roku wiadomo było od jakiegoś czasu, ale wieści na ten temat były naprawdę znikome. Teraz wiemy już, że film jednak powstał, a jego premiera zaplanowana jest na przyszły rok.

fot. materiały prasowe

Remake nosi tytuł The Witches. Jego fabuła podobnie jak filmu z 1990 roku opiera się na powieści Roalda Dahla. Za reżyserię projektu odpowiada Robert Zemeckis, który jest również współautorem scenariusza wraz z Guillermo del Toro i Kenya Barris.

W sieci pojawiła się właśnie informacja o tym, iż film otrzymał już ograniczenie wiekowe. Jego ocena to PG, a więc niektóre materiały w produkcji mogą być nieodpowiednie dla dzieci i ich oglądanie zależy od zgody rodziców. Film zawierać ma straszne obrazy i momenty, nieodpowiedni dla dzieci język i elementy tematyczne.

Sądząc po tym, iż produkcja ta została już oceniona możemy w niedługim czasie spodziewać się rozpoczęcia jej kampanii promocyjnej.

Film Zemeckisa określany jest mianem innowacyjnego wizualnie i skupionego na czarnym humorze. Opowie on historię młodego, osieroconego chłopca, w tej roli Jahzir Kadeem Bruno, który pod koniec lat 60 XX wieku trafia pod opiekę swojej babci (Octavia Spencer). Razem wybierają się do bogatego nadmorskiego kurortu, w którym spotykają czarujące kobiety, które okazują się diabelskimi czarownicami mającymi niecne plany. Przywódczynię czarownic sportretuje Anne Hathaway.

Źrodło: bloody-disgusting.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…