Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Młody Wallander" - pierwszy teaser nowego serialu Netfliksa o znanym detektywie 0

Kurt Wallander powraca w całkiem nowej odsłonie. Platforma streamingowa Netflix zaprezentowała dzisiaj pierwszy teaserowy zwiastun promujący serial Młody Wallander. Zapowiedź produkcji znajdziecie w dalszej części artykułu. Zachęcamy do oglądania i komentowania teaseru.

Kurt Wallander to dla Szwedów postać wręcz kultowa. Prowincjonalny detektyw będący głównym bohaterem powieści kryminalnych Henninga Mankella miał już okazję zostać zaprezentowany na małym ekranie kilkukrotnie (między innymi grał go Kenneth Branagh). Teraz Netflix zamierza pokazać Wallandera w nieco innej odsłonie.

Głównym bohaterem nowego serialu będzie 20-letni Kurt Wallander, który dopiero zaczyna pracę policjanta. Po ukończeniu szkoły policyjnej dostaje swoje pierwsze zadanie. W roli głównej zobaczymy Adama Pålssona. Oprócz niego w obsadzie aktorskiej są również Leanne Best, Richard Dillane, Ellise Chappell i Yasen Atour.

Młody Wallander będzie składał się z sześciu odcinków. Reżyserią zajęli się Ole Endresen i Jens Jonsson, którzy pracowali na scenariuszu autorstwa Benjamina Harrisa. Na ten moment nie ma jeszcze ustalonej dokładnej daty premiery. Można jednak bezpiecznie założyć, że produkcja pojawi się w serwisie streamingowym Netfliksa jeszcze w tym roku. Będziemy Was informować na bieżąco.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…