Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

„Pojedynek na głosy” i spotkanie z reżyserem na Dwóch Brzegach. W kinach od 21 sierpnia! 0

Pojedynek na głosy – film pełen dobrej energii i muzycznych przebojów, w reżyserii twórcy komediowego hitu Goło i wesołoPetera Cattaneo, zostanie premierowo pokazany podczas 14. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi.

Po filmie, o godzinie 20:30, w wirtualnej Sali Szafir (www.dwabrzegi.pl/kino/) odbędzie się spotkanie z reżyserem oraz aktorką Emmą Lowndes. Zapraszamy!

Pojedynek na głosy to cudowna, pełna humoru i wzruszeń opowieść inspirowana prawdziwą przyjaźnią.

Amatorski kobiecy zespół wspiera się na co dzień i w trudnych chwilach, zgodnie z myślą, że „piosenka jest dobra na wszystko”. Na jego czele stoją: zasadnicza i uzależniona od telezakupów Kate (Kristin Scott Thomas) oraz zbuntowana i rozrywkowa Lisa (Sharon Horgan). Obie mają zupełnie różne pomysły na repertuar i rywalizują o sympatię śpiewających koleżanek.

Kate to miłośniczka znanych klasyków, Lisa natomiast czerpie inspiracje z pierwszych miejsc list przebojów. Ich wzajemne uszczypliwości i sprzeczki zdają się nie mieć końca, co niekorzystnie wpływa na atmosferę w zespole. Jeśli Kate i Lisa nie znajdą wspólnej nuty porozumienia, ich wymarzony występ w Royal Albert Hall stanie pod znakiem zapytania.

Pisaliśmy o tym filmie, jak bardzo krzepiąco, ale bez ckliwości pokazuje wojnę z perspektywy kobiet, które ją toczą w warunkach domowych, samotnie, nie na froncie, ale nie mniej wymagająco.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…