Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Netflix promuje kolejną młodzieżową produkcję - zobaczcie zapowiedź serialu ''Nastoletnie łowczynie nagród'' 0

Na oficjalnym kanale Netflixa w serwisie Youtube pojawiła się pierwsza zapowiedź nowego młodzieżowego serialu Nastoletnie łowczynie nagród. Młode kobiety dzielą swoje normalne nastoletnie życie pomiędzy bardzo niebezpieczną pracę i wychodzi im to zadziwiająco dobrze.

Za serial odpowiada Jenji Kohan, producentka takich hitowych produkcji jak Orange Is the New Black czy GLOW. Autorką scenariusza jest Kathleen Jordan. W obsadzie aktorskiej znajdują się Maddie Phillips, Anjelica Bette Fellini, Kadeem Hardison, Myles Evans, Spencer House, Devon Hales, Virginia Williams, Mackenzie Astin, Shirley Rumierk i Cliff Smith.

Główne bohaterki to nastoletnie bliźniaczki Sterling i Blair, które uczą się w elitarnym liceum na południu USA. Jednak takie życie jest dla nich zbyt nudne. Szukając zajęcia postanawiają zostać łowczyniami nagród. Swoje siły łączą z weteranem w tym fachu Bowserem Jenkinsem i razem zaczynają ścigać lokalnych przestępców.

Poniżej wspomniana zapowiedź. Co o niej sądzicie? Czy według Was produkcja ma szanse stać się hitem czy raczej nie?

Premiera serialu Nastoletnie łowczynie nagród już 14 sierpnia 2020 roku na Netflix. Pierwszy sezon składa się z 10 odcinków.

Źrodło: deadline, yt

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…