Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Liam Neeson jako były złodziej walczący o sprawiedliwość w zwiastunie thrillera ''Honest Thief'' 0

Briarcliff Entertainment i Open Road Films opublikowały pierwszy zwiastun nadchodzącego thrillera akcji Honest Thief z weteranem takich produkcji Liamem Neesonem w roli głównej.

fot. materiały prasowe

Liam Neeson to aktor, którego kojarzyć możecie z serii Uprowadzona, filmu Pasażer czy Przykładny obywatel. W tym roku na premierę z nim oczekuje brytyjska komedia Włoskie wakacje.

W Honest Thief Neeson wcieli się w byłego złodzieja, który walczy o drugą szansę. Po tym jak szczęśliwie się zakochuje postanawia zakończyć swoje dotychczasowe nielegalne życie i oddać w ręce policji w zamian za zmniejszenie wyroku. Ma jednak pecha, trafia bowiem na skorumpowanych agentów, którzy nie mają zamiaru mu pomóc, a chcą tylko zgarnąć jego ukryte pieniądze. Bohater w którego wciela się aktor nie cofnie się przed niczym, aby sprawiedliwości stało się zadość.

Oprócz Neesona w obsadzie znajdują się także Jai Courtney, Kate Walsh, Robert Patrick, Jeffrey Donovan, Anthony Ramos i Jasmine Cephas Jones. Scenariusz do filmu napisał Steve Allrich, a za kamera stanął Mark Williams, współtwórca hitu Netflixa Ozark.

Poniżej wspomniana zapowiedź. Co o niej sądzicie?

Premiera Honest Thief zaplanowana jest na 9 października 2020 roku.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…