Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Rodzina oszustów w nowej komedii kryminalnej ''Kajillionaire'' od Mirandy July 0

Po prawie dekadzie od debiutu swojego ostatniego filmu Przyszłość nagrodzona na Sundance Film Festival w 2005 roku za produkcję Ty i ja i wszyscy, których znamy, reżyserka Miranda July powraca z nowym bardzo ciekawym projektem. W sieci zadebiutowała właśnie pierwsza zapowiedź kryminalnej komedii noszącej tytuł Kajillionaire.

Miranda July odpowiada zarówno za reżyserię, jak i scenariusz do filmu. W obsadzie aktorskiej znajdują się Evan Rachel Wood jako Old Dolio, Gina Rodriquez jako Melanie, Debra Winger jako Theresa, Richard Jenkins jako Robert, Patton Oswalt, Diana Maria Riva, Adam Bartley i Patricia Belcher. Producenci to Brad Pitt, Dede Gardner, Jeremy Kleiner, Youree Henley, Megan Ellison i Jillian Longnecker.

Fabuła Kajillionaire skupia się na parze oszustów Theresie i Robercie, którzy całe swoje życie poświęcili, aby wychować swoją córkę Old Dolio tak, aby umiała kraść, oszukiwać i wykorzystywać na swoją korzyść każdą nadarzającą się okazję. Podczas kolejnego, wymyślonego naprędce napadu, wciągają w swój plan czarującą nieznajomą o imieniu Melanie. Ta decyzja jednak wywraca cały ich dotychczasowy świat do góry nogami.

Poniżej wspomniana zapowiedź. Jak Wam się podoba?

Premiera filmu zaplanowana jest na 18 września 2020 roku. Za jego dystrybucję odpowiada Focus Features. Warto wspomnieć, że światową premierę produkcja zaliczyła już w styczniu tego roku na Sundance Film Festival zbierając mnóstwo pozytywnych recenzji.

Źrodło: darkhorizons.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…