Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Lars Klevberg chciałby nakręcić kontynuację horroru ''Laleczka'' 0

W zeszłym roku na ekrany kin wszedł remake kultowego horroru o morderczej laleczce opętanej przez ducha seryjnego mordercy. Choć produkcja Laleczka nie odniosła spektakularnego kasowego sukcesu, to jednak jej reżyser Lars Klevberg nie rezygnuje z planów kontynuacji.

fot. materiały prasowe

Laleczka przy budżecie 10 mln dolarów w światowej kasie zarobiła 45 mln. Nie jest to dużo, ale jednak wystarczyło, aby odzyskać włożone w produkcję pieniądze i móc myśleć o sequelu. Jak na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji, jedynie przeprowadzane są wewnętrzne rozmowy dotyczące ewentualnej kontynuacji. Największą nadzieję na nią ma reżyser remake. Podczas Q&A na swoim Instagramie Klevberg tak wypowiedział się o swoim filmie.

Bawiliśmy się dobrze. Byłoby naprawdę niesamowite przyciągnąć ekipę i aktorów z powrotem. MGM musi zebrać ich razem i to zrobić.

powiedział Klevberg

Laleczka przedstawia historię Karen (Aubrey Plaza), która w prezencie urodzinowym daje synowi (Gabriel Bateman) lalkę. Kobieta nie jest jednak świadoma złowieszczej natury zabawki.

Co o tym myślicie? Chcielibyście zobaczyć sequel Laleczki?

Źrodło: bloody-disgusting.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…