Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Napad dobiega końca - 5. sezon będzie finałem "Domu z papieru" 1

Netflix zapowiada piątą i ostatnią część serialu Dom z papieru, w której zobaczymy finał wielkiego skoku. Twórcą sezonu jest Álex Pina, a za produkcję odpowiada Vancouver Media na zlecenie Netflix.

Produkcja 5 sezonu rusza 3 sierpnia. Ta część serialu będzie się składać z 10 odcinków. Álex Pina, twórca i producent wykonawczy, powiedział:

Prawie cały rok myśleliśmy o tym, jak rozbić naszą szajkę. Jak przechytrzyć Profesora. Jak doprowadzić to sytuacji, które dla wielu bohaterów staną się bez wyjścia. W efekcie powstała piąta część serialu "Dom z papieru". Zobaczymy jeszcze bardziej dzikie i ekstremalne oblicze toczącej się walki i będzie to z pewnością najbardziej niezwykły i wciągający sezon serialu.

Wśród obsady serialu znajdą się: Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor), Itziar Ituño (Lizbona), Pedro Alonso (Berlin), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Esther Acebo (Sztokholm), Enrique Arce (Arturo), Darko Peric (Helsinki), Hovik Keuchkerian (Bogota), Luka Peros (Marsylia), Belén Cuesta (Manila), Fernando Cayo (Porucznik Tamayo), Rodrigo de la Serna (Palermo), Najwa Nimri (Inspektor Sierra), José Manuel Poga (Gandia) i wielu innych. To już pewne, że do obsady serialu dołączą również Miguel Ángel Silvestre i Patrick Criado.

Koniec popularnej serii i ostatni 5. sezon serialu Dom z papieru będzie kręcony w Hiszpanii, Danii i Portugalii.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Sweet_Foxy

No i dobrze, nie ma co za długo serialu rozwlekać, jeśli sensownych pomysłów brak.

Proszę czekać…