Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Mulan" we wrześniowej ofercie Disney+ - widowisko zadebiutuje na platformie streamingowej! 0

Disney ogłasza, że najnowszy aktorski film oparty na klasycznej animacji, czyli Mulan trafi bezpośrednio do oferty platformy streamingowej Disney+. Premiera nastąpi na początku września.

Pierwotnie widowisko Mulan miało zagościć na ekranach kin już w marcu, jednak z powodu pandemii koronawirusa Walt Disney zdecydował się opóźnić premierę. Niestety produkcja do dzisiaj nie została pokazana światu. Najwidoczniej włodarze Domu Myszki Miki stracili cierpliwość, ponieważ dzisiaj zapowiedziano premierą filmu 4 września w serwisie platformy streamingowej Disney+. Dodatkowo dzieło zadebiutuje na niektórych rynkach w kinach tego samego dnia.

Prezes Walt Disney Company, Bob Chapek ogłosił , że Mulan zostanie wydany w Stanach Zjednoczonych oraz w innych krajach, gdzie dostępny jest serwis streamingowy Disney+ w piątek, 4 września. Co ciekawe, aby obejrzeć film będzie trzeba zapłacić dodatkowe 29,99 dolarów. Mulan będzie dostępny za pośrednictwem Disney+ również w Kanadzie, Nowej Zelandii, Australii i wielu krajach Europy Zachodniej. Film ukaże się również w kinach tego samego dnia na rynkach, gdzie kina są otwarte, a Disney+ nie jest dostępny.

Bob Chapek zaznaczył również, że jest to jednorazowy "wyskok" Disneya. Inne wielkie superprodukcje takie, jak Czarna Wdowa, nie będą debiutowały w serwisie Disneya.

Teoretycznie premiera kinowa powinna objąć Polskę, ponieważ u nas nie doszło do oficjalnej premiery platformy Disney+.

Źrodło: Screen Rant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…