Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Trzeci film o Wonder Woman może być ostatnim dla Patty Jenkins 0

Patty Jenkins prawdopodobnie zrezygnuje z tworzenia filmów należących do franczyzy "Wonder Woman" po zrealizowaniu całej trylogii o dzielnej Amazonce.

Reżyserka Patty Jenkins podobnie, jak cały fanowski świat, wyczekuje premiery filmu Wonder Woman 1984. Od kilku miesięcy debiut widowiska na wielkim ekranie opóźnia się z powodu panującej na świecie pandemii koronawirusa. Pomimo tego Jenkins rozpoczęła już planowanie kontynuacji produkcji, która prawdopodobnie będzie jej ostatnim filmem opowiadającym o przygodach tytułowej superbohaterki.

Bardzo możliwe, że pomimo tej zapowiedzi, fanom przyjdzie poczekać nieco dłużej na kolejny film o Wonder Woman. Patty Jenkins nie chce bowiem od razu powracać na plan kolejnego sequela, jak to miało miejsce w przypadku filmu Wonder Woman 1984.

Myślę, że nie będziemy chcieli robić filmu jednego po drugim. Ostatnio wspaniale było robić te dwa filmy jeden po drugim, ale myślę, że teraz ważne jest, aby trochę odpocząć pomiędzy nimi. Robić jakieś inne rzeczy w międzyczasie. Gal też ma inne rzeczy do zrobienia. Następny film będzie prawdopodobnie moim ostatnim o Wonder Woman, dlatego muszę w nim umieścić wszystko co chciałam pokazać. Muszę to dobrze przemyśleć. WW84 dało mi szansę zrobienia wielu rzeczy, których nie mogłam uwzględnić w pierwszej części. Byłam bardzo szczęśliwa, mogąc opowiedzieć historię narodzin Wonder Woman. To były prawie jej narodziny, tak naprawdę nie widzieliśmy, do czego jest zdolna.

stwierdziła reżyserka w jednym z wywiadów

Aktualna data premiery filmu Wonder Woman 1984 zaplanowana jest na 2 października 2020 roku.

Źrodło: AceShowBiz

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…