Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Z wnukami do kina - cykl dla seniorów i dzieci 0

Z wnukami do kina to nowy filmowy cykl Kino Dzieci Prezentuje i kina Muranów skierowany do seniorów i ich wnuków.W sierpniowe i wrześniowe środy o godz. 11:00 na ekranie pojawią się najpiękniejsze tytuły znane z Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci, które będą znakomitą rozrywką zarówno dla dzieci jak i seniorów. Ideą seansów w tym cyklu jest podkreślenie znaczenia międzypokoleniowych relacji, bliskości i wspólnego spędzania czasu. Cena biletu: 10 zł dla dzieci i osób 60+.

19 sierpnia, godz. 11:00 Łowcy czarownic
26 sierpnia, godz. 11:00 Marona – psia opowieść (wersja z polskim lektorem)
2 września, godz. 11:00 Supa Modo
16 września, godz. 11:00 Sekrety wojny
23 września, godz. 11:00 Blanka
30 września, godz. 11:00 Storm. Opowieść o odwadze

Rodzice w kinie

Cykl seansów „Rodzice w kinie” został stworzony specjalnie z myślą o matkach, ojcach i opiekunach z małymi dziećmi. Jest to okazja do obejrzenia nowości i nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają niemowlę lub dziecko do lat czterech.Kawiarnia kina jest zaopatrzona w dziecięce menu. Niemowlaki i dzieci do lat 4 mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu – na sali kinowej przyciszany jest dźwięk oraz stonowane światło, dostępne są również przewijaki.
Na seanse „Rodzice w kinie” zapraszamy w wybrane czwartki o godz. 11:00. Bilety w cenie 17/20 zł. Dzieci wchodzą bezpłatnie.

13 sierpnia, godz. 11:00 xABo: Ksiądz Boniecki
3 września, godz. 11:00 Arab Blues
17 września, godz. 11:00 Daleko od Reykjavíku

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…