Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Czy ludzi można zaprogramować? - zobaczcie zapowiedź i poznajcie datę premiery ciekawej produkcji Ridleya Scotta ''Raised by Wolves'' 0

Ridley Scott, twórca kultowego filmu Obcy – 8 pasażer Nostromo czy nagradzanego Marsjanina, tym razem również zajął się kosmiczną tematyką. W sieci zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun jego najnowszego serialu Raised by Wolves powstałego dla HBO Max. Oprócz tego poznaliśmy także datę premiery produkcji i możemy zapoznać się z oficjalną grafiką promującą serial.

Scott jest producentem wykonawczym, a także reżyserem dwóch pierwszych odcinków, w których to zakreślił swój wizualny styl znany z jego poprzednich filmów. Za scenariusz odpowiada Aaron Guzikowski.

Fabuła serialu opowiada o dwóch androidach zesłanych na tajemniczą dziewiczą planetę, których zadaniem jest wychowywanie ludzkich dzieci. Kiedy jednak rozrastajacą się kolonia jest coraz trudniejsza do opanowania, trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy ludzi można kontrolować, zwłaszcza gdy chodzi o różnice religijne. Androidy uczą się, że wiara ludzka jest na tyle silna, że próba jej przygaszenia to niezwykle zdradliwe i trudne zadanie.

Poniżej wspomniana zapowiedź i plakat. Co sądzicie o tej produkcji?

W serialu występują Amanda Collin, Travis Fimmel, Ivy Wong, Aasiya Shah, Ethan Hazzard, Felix Jamieson, Matias Varela, Jordan Loughran, Niamh Algar, Winta McGrath i Abubakar Salim.

Raised by Wolves składa się z 10 odcinków. Premiera serialu już 3 września br. na HBO Max.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…