Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Hulu kasuje serial ''High Fidelity'' po 1. sezonie 0

Platforma Hulu pomimo tego, iż serial High Fidelity, który zadebiutował w tegoroczne Święto Zakochanych, otrzymał pozytywne recenzje od krytyków nie zdecydowała się na jego kontynuację. Tym samym produkcja skasowana zostaje po zaledwie jednym sezonie składającym się z 10 epizodów.

Produkcja ta oparta jest o powieść Nicka Hornby'ego o tym samym tytule, która doczekała się już filmowej adaptacji z 2000 roku Przeboje i podboje. Tam głównym bohaterem był mężczyzna, w którego wcielił się John Cusack. Tym razem twórcy zdecydowali się w roli Roba obsadzić kobietę. Jest ona właścicielką sklepu muzycznego, która ma problem ze swoim życiem uczuciowym. Wspomina swoje stare związki, starając się przeboleć utratę jedynej miłości, a wszystko to wyraża poprzez muzykę i popkulturę, której jest wielką fanką. Uznano, iż czas na opowiedzenie trudnych relacji damsko-męskich z perspektywy kobiety.

W serialu wystąpili Zoë KravitzDa'Vine Joy RandolphDavid H. HolmesJake Lacy i Kingsley Ben-Adir. Za scenariusz odpowiadają Veronica West i Sarah Kucserka, które są bardzo niepocieszone decyzją jaką podjęła platforma, bowiem miały plan na wiele sezonów serialu. Być może jeszcze nie wszystko stracone, a produkcją zainteresuje się inny serwis streamingowy. Czas pokaże.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…