Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Tom Hanks rozmawia z Disneyem na temat roli Dżepetta 0

Walt Disney rozpoczyna rozmowy z aktorami, którzy mogliby pojawić się w kolejnej produkcji live-action opartej na klasycznym filmie animowanym sprzed lat. Jednym z kandydatów do zagrania w produkcji jest Tom Hanks.

Powraca temat angażu Toma Hanksa do roli Dżepetta w filmie live-action o przygodach Pinokia. Po raz pierwszy plotkowano na ten temat już przed dwoma laty, kiedy to z projektem związany był reżyser Paddingtona, Paul King. Od jakiegoś czasu wiadomo, że na stołku reżyserskim filmu o Pinokiu zasiądzie Robert Zemeckis.

Według źródeł Tom Hanks był pod wielkim wrażeniem scenariusza do filmu i podobno skontaktował się z Robertem Zemeckisem, aby wyrazić swoje zainteresowanie. Ponoć sam Walt Disney od początku pomysłu widział właśnie tego aktora w roli Dżepetta. Teraz, kiedy na pokładzie jest także Zemeckis szanse na angaż Hanksa wydają się być dużo wyższe. Panowie mają ze sobą długą relację, która sięga czasów Forresta Gumpa, dzięki któremu obaj zdobyli Oscary.

Na pewno z tak głośnym duetem, aktorki Pinokio od Disney ma szansę na stanie się królem światowego box office’u. A Wy co myślicie o tym angażu?

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…