Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Robert Downey Jr. wyprodukuje serial dla Apple TV+ 0

Po sukcesie serialu HBO Perry Mason, za którego produkcję odpowiedzialne jest studio Roberta i Susan Downeyów – Team Downey, z ich usług skorzystać postanowiła platforma Apple TV+. Zamówiła ona serial detektywistyczny oparty na jednym z artykułów w Toronto Life.

Projekt jak na razie nie ma jeszcze swojego tytułu. Jego fabuła oprze się na artykule Michaela Listy The Sting. Koncentrowała się ona wokół sfrustrowanego, kanadyjskiego detektywa, który podejmuje się rozwiązania sprawy sprzed kilkunastu lat. Ma on nadzieję, że pomoże mu ona w jego awansie i stanie się bohaterem. Jednak sprawa wymyka się spod kontroli, kiedy jego skomplikowana akcja, w której udaje gliniarza czy zaprzyjaźnia się z celem, wymyka się spod kontroli.

Za scenariusz do serialu odpowie Adam Perlman. Producentem oprócz Downeyów została także Amanda Burrell. Autor artykułu – Lista współpracuje przy produkcji i będzie robił poprawki w scenariuszu.

Jak na razie nie wiadomo kto znajdzie się w obsadzie serialu. Jednak jak donoszą zagraniczne media sam Robert Downey Jr. przymierza się do drugoplanowej roli.

Źrodło: variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…