Warner Bros zaczyna sypać 0

Poznaliśmy kilka szczegółów na temat najnowszej części Terminatora!

Studio Warner Bros ogłosiło, że do obsady filmu Terminator Salvation: The Future Begins dołączyła aktorka Charlotte Gainsbourg, która wcieli się w postać Kate Connor . Szybciej potwierdzono, że przy produkcji będą brać udział Sam Worthington ( Marcus Wright ) i Christian Bale ( John Connor ). Drugi z nich zagra w trzech nowych częściach Terminatora .

Zdjęcia do obrazu rozpoczęły się na początku maja w Nowym Meksyku. Reżyserią filmu zajmuje się McG, natomiast za scenariusz odpowiadają Michael Ferris i John Brancato.

Dystrybucją filmu na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady zajmie się Warner Bros. Pictures . Do pozostałych państw Terminator Salvation: The Future Begins powinien trafić za sprawą Sony Pictures Entertainment .

Plakat z filmu Terminator 1984Plakat z filmu Terminator 1984

UWAGA! JEŚLI NIE CHCESZ POZNAĆ FABUŁY FILMU, TO ODPUŚĆ SOBIE CZYTANIE DALSZEJ CZĘŚCI NEWSA!

Fabuła filmu przeniesie nas do 2018 roku, a jej bohaterem będzie John Connor, który poprowadzi armię buntowników do wojny przeciwko Skynetowi i jego Terminatorom. Niespodziewanie w samym środku tych wydarzeń pojawia się Marcus Wright, którego jedynym wspomnieniem jest oczekiwanie na karę śmierci. Tajemniczy przybysz przyłącza się do Connora i wspólnie z nim stawia czoła Skynetowi. W ostateczności sprzymierzeńcy poznają tajemnicę zdradzającą powód, dla którego rozpoczęta została procedura eksterminacji gatunku ludzkiego.

Terminator Salvation: The Future Begins trafi do kin 22 maja 2009 roku .

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…