Seks w wielkim mieście na dużym ekranie. 0

Jennifer Hudson w Seksie w wielkim mieście.

Kina wiosną i latem najczęściej pełne są akcji i efektów specjalnych, dlatego ten rok będzie wyjątkowy dla tej części widowni, w której buzuje estrogen. W lutym Polki miały swoje „Lejdis”, w odpowiedzi na „Testosteron”, a w czerwcu na dużym ekranie zawita „Seks w wielkim mieście.”

Jennifer HudsonJennifer Hudson

Serial „Seks w wielkim mieście” emitowany był w HBO w latach 1998 – 2004. Nakręcony został na podstawie bestsellerowej książki Candace Bushnell o tym samym tytule. W Polsce można go było oglądać w stacji TVN.

W ekranizacji lubianego przez panie serialu pojawią się oczywiście stare znajome: Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker) i jej przyjaciółki Charlotte (Kristin Davis), Samantha (Kim Cattrall) i Miranda (Cynthia Nixon). Akcja filmu tradycyjnie dotyczyć będzie miłosnych perypetii pań z Manhattanu. W rolach „ofiar” pań zobaczymy: Chrisa Notha, Davida Eigenberga, Evana Handlera i Jasona Lewisa. Nową postacią w filmie będzie asystentka Carrie Bradshaw, którą zagra znana z „Dreamgirls”, zdobywczyni Oskara, Jennifer Hudson.

Świat ten zaprezentuje nam Michael Patrick King jako autor scenariusza, reżyser i producent (będzie to jego pierwszy film długometrażowy).

Po czterech latach od ostatniego odcinka serialu, światowa premiera filmu długometrażowego już 30 maja. W Polsce film zobaczymy 20 czerwca.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…