Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Niesamowita pierwsza zapowiedź filmu ''The Batman'' 0

Na tegorocznym DC FanDome doszło do tego czego fani Batmana chcieli najbardziej. Ukazano światu pierwszą zapowiedź będącego jeszcze w trakcie produkcji widowiska The Batman w reżyserii Matta Reevesa.

fot. materiały prasowe

Poniższe wideo ukazuje nam pierwsze spojrzenie na Roberta Pattinsona jako Bruce’a Wayna aka Batmana. Możemy zapoznać się także z wyglądem Gotham, które prezentuje się jako bardzo mroczne miasto.

Ekipie do tej pory udało nakręcić się około 1/4 materiału. Do ukończenia zdjęć Matt Reeves potrzebuje około trzech miesięcy. Po pół rocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa ekipa i obsada powrócić ma na plan we wrześniu. Jeśli ponownie nic nie stanie na przeszkodzie to produkcja mogłaby zostać ukończona do końca roku.

Fabuła filmu ukarze nam młode lata tytułowego bohatera, jednak nie otrzymamy szczegółowego wyjaśnienia jego pochodzenia. Batman będzie już strażnikiem miasta Gotham, ale dopiero zaczyna budować swoją legendę.

W obsadzie aktorskiej oprócz Pattinsona znajdują się także Jeffrey Wright jako komisarz Gordon, Andy Serkis jako Alfred Pennyworth, Zoe Kravitz jako Catwoman, Paul Dano jako Riddler, John Turturro jako Carmine Falcone, Colin Farrell jako Pingwin oraz Peter Sarsgaard i Jayme Lawson.

Premiera filmu zaplanowana jest na 1 października 2021 roku.

Źrodło: darkhorizons.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 14

Redox

Dobrze dopasował się tu klimat detektywistyczno-noirowy. Skojarznia z "7" Finchera są tutaj na miejscu. Matt Reeves jest tak dobrym rzemieślnikiem, co pokazał przy filmach z wojny małp. że można być spokojnym o tę produkcję.

@Redox Skojarzenie z arcydziełem, jakim jest Siedem jest bardzo nie na miejscu! I w ogóle nie rozumiem, co Ci się tu kojarzy z filmem Finchera.

dharus

Po wyglądzie ostatecznym Pingwina mogli zamiast Colina Farrella mogli nająć Richarda Kinda. Zaoszczędziłoby na charakteryzacji… Wygląda jak brat bliźniak.

LakiLou

Ten zwiastun naprawdę prezentuje się bardzo dobrze. Fajny mroczny klimat ma, który na myśl przywodzi Siedem Finchera.

Trzeba być naprawdę nowym w oglądaniu filmów, by nabrać się, że to będzie coś więcej, niż szmira do chipsów.

Bercik022

Myślałem, że Suicide Squad będzie najlepszym na całym Fandomie ale nie nagle wjechał Batman i pozamiatał. Ten Fincherowy styl chwyta od razu. Pomyśleć, że ten film nie jest nawet jeszcze w pełni nakręcony :p

Proszę czekać…