Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Patryk Vega szykuje kolejny film - jego akcja rozegra się w trakcie obecnej pandemii 0

Do kin dopiero zmierza najnowszy film Patryka Vegi Pętla, a płodny reżyser już informuje o swoim kolejnym projekcie. W trakcie niedawnej rozmowy z portalem filmweb.pl Vega zdradził, iż już 7 lutego 2021 roku wypuści film, którego akcja rozgrywa się właśnie w trakcie pandemii koronawirusa.

fot. materiały prasowe

Fabuła filmu nie jest znana. Reżyser opisał go słowami, iż będzie to film o epidemii samotności.

Punktem wyjścia będzie to, iż ludzie mając coraz większy dostęp do wyzutego z uczuć seksu, mają coraz większą trudność z budowaniem relacji bliskości i miłości z drugim człowiekiem. Pandemia, która spotka naszych bohaterów będzie czynnikiem zmuszającym ich do przewartościowania swoich postaw.

powiedział Vega

Na potrzeby filmu, o którym myślał już od początku pandemii, Vega nakręcił kilka spektakularnych ujęć Warszawy, kiedy to podczas wiosennego lockdownu ulice stolicy na co dzień zapełnione świeciły pustkami. Jak przyznaje widok ten zrobił na nim wielkie wrażenie.

Na swoją premierę oprócz wspomnianego filmu Pętla oczekuje jeszcze Small World produkcja o handlu dziećmi, a w przyszłym roku w listopadzie do kin zawita nowy film z serii Pitbull.

Źrodło: Filmweb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Mehtol

chopie daj sobie spokój!

Camizi
tegesno Camizi

@Camizi wiadomo, na wykopie to cza obczaić mirki

Chemas

Otworzę kiedyś lodówkę, a tam Vega wyskoczy z nowym filmem. Człowieku weź na wstrzymanie. Produkujesz badziew za badziewem, jest takim disco polo polskiej kinematografii.

dawidek98 Chemas

@Chemas Dokładnie. Dużo bardziej wolałem zawsze Wojciecha Smarzowskiego (za "Wesele" i "Dom zły") – wie jak kręcić i robi to ze smakiem. Natomiast Patryk Vega to reżyserskie beztalencie.

Chemas dawidek98

@dawidek98 zgadza się, Smarzowski to zupełnie inna liga, klasa. Nawet nie ma porównania. Oczywiście nie każdy temat Wojtka może się każdemu podobać, czy sposób jego poprowadzenia, ale nie można mu za dużo zarzucić co do samej realizacji i doboru aktorów (tu zawsze jest idealny). Vega zaś, może i porusza czasami ważne tematy, tak jak teraz wydaje się być z tą pandemią, co z tego jak wszystko to spłaszczy w filmie. Wszystko dla kasy, a nie dla sztuki.

dawidek98 Chemas

@Chemas Film, który zadał mi najmniej cierpienia to "Bad Boy" – podjął się próby (niezbyt udanej) poruszenia tematyki środków na utrzymanie klubów piłkarskich w Polsce, oceniłem go na 4/10. Ale i tak zdecydowanie wolę Piłkarski Poker.

tegesno

niech on już skończy, od nadmiaru vegety, boli głowa

Proszę czekać…