Ruszają prace nad pełnometrażową wersją Przez 24 godziny 0

Robert Cochran i Joel Surnow napiszą scenariusz do pełnometrażowej wersji Przez 24 godziny przy współpracy z Howardem Gordonem. Film powstanie dla studia Twentieth Century Fox.

Produkcją zajmą się wszyscy trzej panowie poprzez ich wytwórnię Real Time Productions. Współproducentem zostanie Brian Grazer.

Występujący w głównej roli w serialu Kiefer Sutherland już od jakiegoś czasu mówi o powstaniu pełnometrażowej wersji i podkreśla, że jest zainteresowany zagraniem w obrazie. Jednak do tej pory nie potwierdzono, czy aktor, będący także producentem wykonawczym telewizyjnej serii Przez 24 godziny, pojawi się na ekranie kinowym.

Prace nad scenariuszem rozpoczną się pod koniec lata, kiedy Cochran i Surnow wywiążą się z obowiązków przy szóstym sezonie serialu. Tekst powinien być gotowy z początkiem zimy. Wówczas na podstawie oceny jego jakości oraz oglądalności epizodów nowego sezonu, Twentieth Century Fox zadecyduje czy kontynuować prace nad filmem. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, obraz powinien być gotowy na przełomie wiosny i lata 2007 roku, tak by wejść do kin w przerwie między szóstym a siódmym sezonem serialu.

Przez 24 godziny kręcony jest w czasie rzeczywistym. Każdy z 24 odcinków trwa godzinę, cały serial pokazuje wydarzenia z jednego dnia.

24 /Imperial24 /Imperial

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…