Willem Dafoe ponownie wampirem! 0

Aktor dołączył do horroru fantasy Paula Wietza Cirque du Freak

Willem Dafoe dołączył do horroru fantasy studia Universal Pictures Cirque du Freak w reżyserii Paula Weitza (nominowany do Oscara za Był sobie chłopiec).

Dołącza do bardzo interesującej obsady, w której jest John C. Reilly, Ken Watanabe, Chris Massoglia, Josh Hutcherson, Patrick Fugit, Ray Stevenson, Michael Cerveris, Frankie Faison, Jane Krakowski, Orlando Jones, Kristen Schaal i Salma Hayek.

Film opowiada o młodym Darrenie Shan, który po tym, jak udał się z najlepszym przyjacielem na nielegalny pokaz dziwadeł, decyduje się zostać asystentem wampira, aby ocalić życie swojemu przyjacielowi. Zmuszony do opuszczenia na zawsze domu i rodziny, Darren dołącza do pokazu dziwadeł, gdzie poznaje multum dziwacznych stworzeń i znajduje się w centrum wojny pomiędzy wampirami a rywalizującym klanem.

Willem DafoeWillem Dafoe

Warto zaznaczyć, że film jest na podstawie powieści Darrena Shana. Scenariusz napisał zdowyca Oscara za Rzekę Tajemnic, Brian Helgeland.

Dafoe zagra Gavnera Purla, wampira w filmie. Już po raz trzeci wcieli się w wampira. Jego poprzednie wcielenia oglądaliśmy w Shadow of the Vampire i Daybreakers.

Premiera w 2009 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…