Zwiastun He's Just Not That Into You! 0

Pojawił się zwiastun komedii romantycznej w gwiazdorskiej obsadzie!

He’s Just Not That Into You, komedia romantyczna w reżyserii Kena Kwapisa zaiste ma bardzo fajną obsadę. W filmie zagrają, Ginnifer Goodwin, Scarlett Johansson, Jennifer Aniston, Ben Affleck, Justin Long, Jennifer Connelly, Drew Barrymore, Kevin Connolly, Bradley Cooper i Kris Kristofferson.

Scarlett Johansson w filmie Wyspa 2005Scarlett Johansson w filmie Wyspa 2005

Akcja rozgrywa się w Baltimore. Widzowie śledzą przeplatające się losy kilku bohaterów. Ich tematem przewodnim są trudności w porozumieniu i interpretowaniu zachowania innych. Wszyscy bezskutecznie próbują znaleźć miłość. Znudzona żona (Jennifer Connelly) rozważa, czy nie odejść od męża (Bradley Cooper), który ją zaniedbuje. Dlaczego zaniedbuje? Bo ma romans z inną kobietą, na dodatek w której zakochał się inny samotny mężczyzna (Kelvin Conelly). Facet ten mógłby z kolei znaleźć szczęście u boku dziewczyny (Ginnifer Goodwin), która ma na jego punkcie obsesję – gdyby tylko zwrócił na nią uwagę. Aranżuje ona niby-przypadkowe spotkania z obiektem swoich uczuć. Podczas jednego z nich poznaje przyjaciela swojego ukochanego, granego przez Justina Longa, który postanawia wychować ją tak, jak profesor Higgins w My Fair Lady wychowuje Elizę Doolittle. Drew Barrymore natomiast gra zagubioną w świecie nieustannych randek kobietę, która staje się ofiarą współczesnej kultury, gdzie technologia i wirtualna rzeczywistość coraz częściej zastępują kontakty międzyludzkie.

Zwiastun prezentuje się sympatycznie, nawet zabawnie. Może to być to coś więcej niż kolejna, przeciętna amerykańska komedia romantyczna.

Premiera w Stanach 24.10.2008. W Polsce natomiast zobaczymy film 31.10.2008.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…