Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Proces Siódemki z Chicago" - zwiastun nowego filmu Aarona Sorkina od Netfliksa 0

Platforma Netflix pokazała pierwszy oficjalny zwiastun promujący film Proces Siódemki z Chicago, za który opowiada Aaron Sorkin. Produkcja może okazać się poważnym graczem w sezonie oscarowym z racji poruszanego tematu oraz świetnej obsady aktorskiej. Zobaczcie sami zapowiedź tego intrygującego projektu.

Proces Siódemki z Chicago to historia grupy aktywistów oskarżonych przez rząd federalny o spisek, podżeganie do zamieszek i innych zarzutów wynikających z protestów przeciwko wojnie w Wietnamie, które wybuchły podczas Narodowej Konwencji Demokratycznej w 1968 roku. Wydarzenie promowane jako pokojowy protest przekształciło się w gwałtowne starcia z policją i Gwardią Narodową. Organizatorami protestu byli Abbie Hoffman, Jerry Rubin, Tom Hayden i Bobby Seale, a ich proces był jednym z najbardziej znanych w historii Stanów Zjednoczonych.

Na ekranie pojawiają się bowiem Sacha Baron Cohen, Eddie Redmayne, Jeremy Strong, Joseph Gordon-Levitt, Yahya Abdul-Mateen II, Frank Langella, William Hurt, Michael Keaton i Mark Rylance.

Przypomnijmy, że platforma Netflix kupiła film od wytwórni Paramount Pictures i przejęła prawa do globalnej dystrybucji filmu. Cała operacja kosztowała 56 mln dolarów.

Premiera filmu będzie miała miejsce 16 października.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…