Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jonathan Majors zagra ważną rolę w trzecim Ant-Manie - prawdopodobnie chodzi o kultowego złoczyńcę 1

Jonathan Majors, którego talent aktorski fani seriali telewizyjnych mogą podziwiać w produkcji Kraina Lovecrafta, dołącza do obsady kolejnego solowego widowiska o przygodach Człowieka Mrówki. Kogo zagra Majors?

Jonathan Majors szykuje się do zagrania jednej z głównych ról obok Paula Rudda i Evangeline Lilly w nowym filmie o Ant-Manie. Studio na razie tego nie potwierdziło, ale źródła bliskie temu projektowi donoszą, że aktor wcieli się w kultowego złoczyńcę znanego, jako Kang the Conqueror.

Dodatkowo owe źródło zaznacza, że podobnie, jak w przypadku wielu innych postaci, które pojawiły się w Kinowym Uniwersum Marvela, tak i w przypadku Kanga może nastąpić zwrot w sposobie jego przedstawiania. Prawdopodobnie będzie to jeden z głównych złoli nowej rozpoczynającej się dopiero erze Marvela. Poprzeczka po Thanosie jest zawieszona naprawdę wysoko.

Peyton Reed ponownie stanie za kamerą widowiska o Ant-Manie. Reżyser będzie pracował na scenariuszu, który został przygotowany przez Jeffa Lovenessa. Producentem jest oczywiście Kevin Feige.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…