Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Megan Fox ponownie wystąpi w horrorze - zakończono zdjęcia do ''Till Death'' 0

Megan Fox, która z horrorem ma już trochę wspólnego, wystąpiła bowiem w niedocenianym filmie Zabójcze ciało, w przyszłym roku ponownie pojawi się w produkcji z tego gatunku noszącej tytuł 'Till Death' powstającej dla Millennium Media.

fot. materiały prasowe

Jak donoszą zagraniczne media w Bułgarii wraz z dniem 7 września zakończyły się prace na planie horroru w reżyserii S.K. Dale’a, dla którego Till Death jest fabularnym debiutem reżyserskim. Do tej pory Dale pracował przy filmach krótkometrażowych tj. Tommy, Coatmaker czy Soul Trader.

Autorem scenariusza do produkcji jest Jason Carvey. W głównych rolach występują Megan Fox jako Emma, która wystąpiła w dwóch filmach z serii Transformers oraz w obu Wojowniczych Żółwiach Ninja z 2014 i 2016 roku oraz Callan Mulvey jako Bobby Ray. Aktora tego kojarzyć możecie z filmów Marvela, w których wcielał się w Jacka Rollinsa, z Beyond Skyline czy Krwawej rozgrywki. Oprócz nich w obsadzie znajdują się także Eoin Macken, Aml Ameen, Jack Roth i Lili Rich.

Fox wciela się w Emmę, kobietę, która zostaje skuta kajdankami ze swoim zmarłym mężem. Jest ona ofiarą chorej zemsty. Jakby tego było mało musi poradzić sobie z dwójką najemnych zabójców, którzy zmierzają do niej, aby dokończyć swoją robotę.

Źrodło: bloody-disgusting.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…