Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Will Poulter dołącza do obsady serialu ''Dopesick'' opowiadającego o uzależnionej Ameryce 0

Platforma Hulu pracuje nad ciekawym projektem, który ukaże nam problem współczesnego amerykańskiego społeczeństwa, jakim jest jego silne uzależnienie od opioidowych leków przeciwbólowych. Limitowana seria nosi nazwę 'Dopesick', a jej obsada właśnie powiększyła się o nowe nazwisko.

fot. materiały prasowe

Swój angaż otrzymał młody angielski aktor Will Poulter, którego kojarzyć możecie z roli w zeszłorocznym filmie Midsommar: W biały dzień. Wystąpił także w interaktywnej produkcji Netflixa Czarne lustro: Bandersnatch, a w filmie Zjawa zagrał u boku Leonardo DiCaprio.

W Dopesick wcieli się w dobrze aspirującego przedstawiciela handlowego imieniem Billy, który zatrudniony zostaje przez firmę Purdue Pharma, w celu wprowadzenia na rynek ich nowego leku OxyContin.

Oprócz Poultera w obsadzie aktorskiej znajdują się także Michael Keaton, który wcieli się w Samuela Finnixa – dobrodusznego lekarza uwikłanego w niebezpieczną intrygę, Kaitlyn Dever wystąpi jako Betsy – pacjentka dr Finnixa i Peter Sarsgaard jako Rick Mountcastle – zastępca prokuratora prowadzącego sprawę Purdue Pharma.

Autorem scenariusza jest Danny Strong, a za reżyserię odpowie Barry Levinson, zdobywca Oscara za film Rain Man.

Premiera limitowanego, ośmioodcinkowego serialu zaplanowana jest na 2021 rok.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…