Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Kat Coiro prowadzi rozmowy w sprawie wyreżyserowania serialu ''She-Hulk'' 0

Jak donoszą zagraniczne media Kat Coiro, reżyserka która pracowała m.in. przy serialu Cioteczka Mick i Już nie żyjesz prowadzi rozmowy w sprawie wyreżyserowania i wyprodukowania odcinka pilotażowego i ewentualnych kilku kolejnych epizodów serialu She-Hulk.

fot. deadline

O tym, iż platforma Disney+ pracuje nad serialem o kuzynce Bruce’a Bannera wiadomo już od jakiegoś czasu, jednak znamy naprawdę nie wiele szczegółów. Do tej pory nie wyłoniono aktorki, która wcieli się w tytułową bohaterkę. Nie rozpoczęto także zdjęć zaplanowanych na koniec lata tego roku. Także wieść o tym, iż być może znaleziono osobę, która podejmie się wyreżyserowania choć części tego projektu jest naprawdę dobrą informacją.

Geneza powstania She-Hulk ma być taka jak w komiksach. Główna protagonistka – Jennifer Walters po postrzale potrzebować ma krwi do transfuzji. Jedyną osobą mogącą jej ją oddać jest jest kuzyn Bruce Banner. Skutkiem tego wydarzenia jest jej przemiana w żeński odpowiednik Hulka. Od swojego kuzyna różni się jednak tym, że po przemianie w zielonego potwora jest w stanie się kontrolować, bowiem zachowuje pełną świadomość.

Scenarzystką serialu jest Jessica Gao, odpowiedzialna m.in. za najbardziej znany odcinek znakomitego serialu animowanego dla dorosłych Rick i Morty zatytułowany 'Pickle Rick'.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…