Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Reżyser ''Jojo Rabbit'' wyprodukuje komediowy serial o życiu pewnego pirata 0

Taika Waititi to uznany reżyser, który odpowiada m.in. za komedię Jojo Rabbit czy widowisko Marvela Thor: Ragnarok. Teraz zobaczymy jak sprawdzi się w kolejnym po wampirycznym Co robimy w ukryciu komediowym projekcie noszącym tytuł 'Our Flag Means Death'.

fot. materiały prasowe

Ten komediowy serial zamówiła platforma HBO Max. Waititi został producentem wykonawczym i reżyserem odcinka pilotażowego. Oprócz niego w projekt zaangażowani są także David Jenkins, który pełni funkcję showrunnera i scenarzysty oraz producenci – Garrett Basch i Dan Halsted.

Obecnie Waititi zajęty jest kręceniem kolejnej części filmu o przygodach nordyckiego boga Thora. Po zakończeniu zdjęć do Thor: Love and Thunder reżyser niezwłocznie wejść ma na plan serialu HBO Max.

Fabuła Our Flag Means Death luźno opiera się na życiu Stede’a Bonneta. Żył on na początku XVIII wieku i był średnio zamożnym arystokratą z Barbadosu, który postanowił porzucić wygodne życie i zająć się piractwem.

Wyjątkowe podejście Davida i Taiki z pewnością ukaże szalone przygody Bonneta w taki sposób, iż produkcja zachwyci widzów na całym świecie.

powiedziała Sarah Aubrey, szefowa HBO Max

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…