Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Madonna wyreżyseruje film biograficzny o samej sobie 0

Kilka tygodni temu w mediach społecznościowych pojawiła się fotka, na której widniały Madonna i scenarzystka Diablo Cody. Wówczas internauci szybko dodali dwa do dwóch i stwierdzili, że panie przygotowują scenariusz filmu biograficznego popularnej wokalistki. Dzisiaj te domysły zostały potwierdzone.

Zaskakujący jest jednak fakt, że Madonna postanowiła sama wyreżyserować film, który opowie o jej życiu i karierze. Do tej pory sławni muzycy oraz twórcy raczej nie decydowali się na takie kroki i zazwyczaj stawali, gdzieś z tyłu produkcji angażując się, jako konsultanci czy producenci wykonawczy. Jako przykłady takich filmów można wymienić Bohemian Rhapsody i Rocketman.

Chcę zaprezentować niesamowitą podróż, w którą zabrało mnie życie, jako artystkę, piosenkarkę i tancerkę. Istotę ludzką próbującą utorować sobie drogę na tym świecie. W centrum tego filmu zawsze będzie muzyka. To ona utrzymywała mnie przy życiu, sztuka utrzymywała mnie przy życiu. Jest tak wiele niezliczonych i inspirujących historii, a kto lepiej to opowie niż ja sama. Niezbędne jest, abym podzieliła się rollercoasterem mojego życia za pośrednictwem własnego głosu i wizji.

oświadczyła Madonna

Na ten moment produkcja nie posiada tytułu. Projekt trafił w ręce wytwórni Universal Pictures i na jego czele stanie producentka Amy Pascal oraz przewodnicząca grupy zajmującej się rozrywką w Universalu, Donny Langley. Nie ogłoszono jeszcze harmonogramu produkcji, ani żadnych nazwisk, które mogłyby dołączyć do obsady aktorskiej.

Kogo widzielibyście w roli Madonny?

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…