Zwiastun Zniszczyć po przeczytaniu! 0

Pojawił się zwiastun nowego filmu braci Coen w gwiazdorskiej obsadzie

Tym razem po cięższym To nie jest kraj dla starych ludzi, słynni reżyserzy uraczyli nas komedią szpiegowską Zniszczyć po przeczytaniu!. Widać, że klimat jest o wiele lżejszy i zabawny w ich dobrym stylu.

Brad Pitt w Zniszczyć po przeczytaniu!Brad Pitt w Zniszczyć po przeczytaniu!

Zebrali całkiem pokaźną obsadę dobrych i znanych aktorów, którzy na pewno uraczą nas świetnymi kreacjami. Zobaczymy Brada Pitta, George 'a Clooneya, Johna Malkovicha, Frances McDormand i Tildę Swinton. Reżyserami i scenarzystami oczywiście są Ethan i Joel Coen.

Osbourne Cox (John Malkovich) jest tajnym agentem CIA starającym się nie stracić zajęcia. Nie dość, że jego praca i małżeństwo zmierzają ku niechybnej katastrofie, to ma jeszcze problemy z alkoholem. Harry Pfarrer (G. Clooney) jest szeryfem w ministerstwie skarbu, ale nie może sobie poradzić ze swoją próżnością. Do jego licznych hobby, zaliczają się między innymi: internetowe randki za plecami żony, konstruowanie zabawek erotycznych według własnych pomysłów, nie wspominając o sypianiu z nieszczęśliwą żoną Osbourna. Kiedy Ozzie zostaje wyrzucony z CIA, postanawia opisać wszystko co tylko wie, nie zdając sobie sprawy z tego, że tak naprawdę wie bardzo niewiele.

Zwiastun prezentuje się zachęcająco. Zapowiada się świetny, zabawny film. Zapraszam do oglądania.

Premiera w Stanach 12 września 2008 roku, a w Polsce zobaczymy go 26 września.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…