Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pingwin, Catwoman i Bruce Wayne - nowe zdjęcia z planu "Batmana" 2

Po przerwach spowodowanych pandemią koronawirusa ekipa filmu Batman wróciła na plan zdjęciowy. W sieci pojawiły się nowe fotki prezentujące najważniejszych aktorów tego widowiska.

Aktualnie ekipa zdjęciowa przebywa w Wielkiej Brytanii, w mieście Liverpool. Na zdjęciach, które znajdziecie w naszej galerii możemy zobaczyć postacie grane przez Roberta Pattinsona, Zoe Kravitz, Johna Turturro oraz Colina Farrela. Największe zainteresowanie na tym etapie produkcji z pewnością wzbudzają odtwórcy ról Pingwina oraz Kobiety Kot.

Podczas DC FanDome reżyser Matt Reeves, który był współautorem scenariusza (pracował nad nim wraz z Peterem Craigiem), potwierdził, że film skupi się na drugim roku działalności Batmana w Gotham City. W mieście dochodzi do serii morderstw, które mają powiązania nie tylko z panującą w mieście korupcją, ale także rodziną Bruce’a Wayne’a.

Na 99% Batman nie będzie w żaden sposób powiązany z DC Extended Universe i będzie samodzielnym tworem. Premiera planowana jest na 4 marca 2022 roku. Pierwotnie produkcja miała wejść na ekrany kin dużo wcześniej, ale obecna sytuacja na świecie nieco krzyżuje plany wytwórni Warner Bros. Pictures oraz twórcom filmu.

Źrodło: ComingSoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…