Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Nicolas Cage w zwiastunie zwariowanego filmu akcji ''Jiu Jitsu'' 1

Nicolas Cage po walce w wiedźmami, białym jaguarem i demonami teraz stawi czoła najeźdźcom z kosmosu. W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź zwariowanego filmu akcji noszącego tytuł Jiu Jitsu. Zerknijcie poniżej na zapowiedź i koniecznie dajcie znać w komentarzach co myślicie o tej produkcji.

Fabuła filmu opowiada o starożytnym zakonie wojowników, którego członkowie co parę lat muszą stawiać czoła Braxom – okrutnej rasie najeźdźców z kosmosu. Gdyby nie oni nasza planeta już dawno została by przez nich przejęta. Cage w roli bohatera o imieniu Wylie pomaga jednemu z członków zakonu Jake’owi Barnesowi, który dostaje amnezji i odmawia walki z najeźdźcą.

Cage występuje u boku Alaina Moussi, Franka Grillo, Ricka Yune, Marie Avgeropoulos, Juju Chan i Tony Jaa. Za reżyserię Jiu Jitsu odpowiada Dimitri Logothetis, który jest także autorem scenariusza do filmu. Historia opiera się na powieści graficznej autorstwa Logothetisa.

Premiera tego filmu science fiction już 20 listopada 2020 roku. W ten dzień produkcja zawita do wybranych kin, a także pojawi się w wersji cyfrowej i na VOD.

Źrodło: bloody-disgusting.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Khaosth

Wygląda na pretekstową fabułkę wypchaną po brzegi mordobiciem – a że obsada do bójek się nadaje i powaga filmu wydaje się umowna, to jaram się jak prosię. :)

Bercik022

Oj Nicolas Nicolas :( rozumiem, że coś do gara trzeba włożyć

Proszę czekać…