Jest! Pełen akcji i potworów zwiastun "Monster Hunter" 1

Tak jak zapowiadał reżyser Paul W.S. Anderson doczekaliśmy się pierwszego pełnego zwiastuna filmu Monster Hunter oraz nowej daty premiery. Film wejdzie do kin jeszcze w tym roku!

Nasz świat to tylko jeden świat. Gdzieś za nim istnieje inny – świat niebezpiecznych, potężnych potworów, którym rządzą, siejąc śmiertelny strach. Do tego świata zostaje wysłana porucznik Artemis wraz z elitarną jednostką wyspecjalizowanych żołnierzy. Szokujące uniwersum przeraża. W desperackiej próbie powrotu do naszego świata, odważna porucznik spotyka tajemniczego łowcę, którego niezwykłe umiejętności pozwoliły mu przetrwać i zadomowić się w tym potwornym miejscu. Mierząc się z brutalnymi atakami przerażających potworów, wojownicy łączą siły, by odnaleźć drogę do domu. Muszą także zamknąć portal, aby potwory nie przedostały się na Ziemię.

Przymnijmy, że reżyser ogłosił, że zdjęcia do filmu zostały ukończone, jednak planowana data premiery przypadająca na pierwszy weekend września została przesunięta. Jak dobrze widzimy aktualna sytuacja nie zachęca do wypuszczania kinowych nowości, które z założenia przynieść mają milionowe zyski, jakiś czas temu informowaliśmy, że produkcja wejdzie do kin dopiero 23 kwietnia 2021 roku, jednak twórcy zdecydowali, że film trafi do kin pod koniec grudnia tego roku.

W głównej roli wystąpi Milla Jovovich, a partnerują jej Tony Jaa, Ron Perlman, T.I.Harris, Diego Boneta, Meagan Good i Josh Helman.

Źrodło: sony

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Zastanówmy się. Pierwszym i zarazem ostatnim filmem, który udał się owemu reżyserowi był Resident Evil w 2002 roku. W roli głównej obsadził swoją żonę. Jak tu szanować ową produkcję? W publicznych toaletach powinni puszczać tego rodzaju dzieła.

Asmodeusz

lubie tego typu klimaty, ale ten film wygląda tak sobie

JustynaMacugowska

Jak dla mnie super :)

Proszę czekać…