Powstanie kolejny sezon Dextera! Serial wraca na ekrany 2

Wszyscy dobrze wiemy, że zakończenie serialu Dexter nie było satysfakcjonujące. Otóż dla wszystkich zmartwionych mamy bardzo dobrą informację, stacja Showtime zamówiła nowy, 10-odcinkowy, limitowany sezon Dextera, w którym ponownie w tytułowej roli wystąpi Michael C. Hall.

Clyde Phillips powróci jako showrunner, a produkcja limitowanej serii ma się rozpocząć na początku przyszłego roku, z wstępną datą premiery na jesień 2021 roku. Nie wspomniano o żadnej obsadzie drugoplanowej, a biorąc pod uwagę ostateczny los siostry Dextera, Deborah Morgan, mało prawdopodobne, że Jennifer Carpenter powróciła, chyba że serial będzie zawierał retrospekcje. Można by jednak przypuszczać, że Yvonne Strahovski wróci, widząc, jak jej postać, wychowuje młodego syna Dextera, Harrisona.

Dexter to wyjątkowy serial, zarówno dla milionów fanów, jak i dla Showtime, ponieważ ten przełomowy program pomógł umieścić naszą sieć na mapie wiele lat temu. Wrócilibyśmy do tej wyjątkowej postaci tylko wtedy, gdybyśmy znaleźli twórcze ujęcie, które naprawdę zasługiwało na genialną, oryginalną serię. Cóż, z przyjemnością informuję, że Clyde Phillips i Michael C. Hall go znaleźli i nie możemy się doczekać, aby go nakręcić i pokazać światu!

powiedział prezes Showtime Gary Levine

Oryginalna, ośmiosezonowa seria Dextera miała swoją premierę jesienią 2006 roku, a Hall wcielił się w Dextera Morgana, eksperta od krwi z policji w Miami, który jest przy okazji również seryjnym mordercą, eliminującym ze społeczeństwa okrutnych przestępców.

Źrodło: collider.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

JustynaMacugowska

Jaram się :D uwielbiałam ten serial :D

Redox

Już siedem lat temu przewidziałem powrót na antenę :D —→ https://fdb.pl/film/474625-dexter-pamietasz-potwory-8×12

Movieman

Jeden z najgorszych finałów w historii telewizji. Po co ruszać Dextera to ja nie wiem…

@Movieman Choćby po to, żeby zakończyć go we właściwy sposób.

Proszę czekać…