Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Adam McKay zebrał iście gwiazdorską obsadę do swojej komedii ''Don't Look Up'' 0

Adam McKay odpowiedzialny m.in. za film Czarownica z Nicole Kidman, superbohaterski film Ant-Man czy biograficzny dramat Vice, bierze się za współpracę z Netflixem, dla którego napisze i wyreżyseruje komedię z katastrofą w tle. Produkcja nosi tytuł ’Don’t Look Up’. Ogłoszono właśnie jej obsadę, która prezentuje się iście gwiazdorsko.

fot. materiały prasowe

Swoje angaże otrzymali Leonardo DiCaprio, Cate Blanchett, Jonah Hill, Rob Morgan, Himesh Patel, Timothee Chalamet, Ariana Grande, Kid Cudi, Matthew Perry, Tomer Sisley i Jennifer Lawrence.

Lawrence wcieli się w początkującą astronom, która wraz ze swoim partnerem odkrywa, iż w stronę Ziemi zmierza gigantyczna asteroida. Zetknięcie tego ciała niebieskiego z nasza planetą spowoduje całkowite jej zniszczenie. Oboje wyruszają w pełną przygód podróż po całym kraju, starając się ostrzec jak najwięcej ludzi przed nieuchronną zagładą. Jednak czego można się było spodziewać, większość im nie wierzy.

Zdjęcia do produkcji początkowo rozpocząć miały się w kwietniu, ale panująca pandemia skutecznie pokrzyżowała te plany. Wtedy na pokładzie była tylko Lawrence. Opóźnienie wbrew wszystkiemu wyszło jednak na dobre, bowiem dzięki temu McKayowi udało się namówić do roli w swoim filmie tak wspaniałą obsadę. Miejmy nadzieję, że tak samo równie dobry będzie powstający film.

Źrodło: indiewire.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…