Przerażający "The Empty Man" z pierwszym zwiastunem 1

Disney’s 20th Century Studios wydało zaskakujący zwiastun najnowszego horroru The Empty Man. Studio wypuści przerażający thriller jeszcze w tym miesiącu, w sam raz na Halloween. Dodajmy, że film oparty jest na powieści graficznej Cullena Bunna.

Po tym, jak grupa nastolatków z małego miasteczka w USA zaczyna tajemniczo znikać, miejscowi uważają, że jest to dzieło miejskiej legendy znanej jako The Empty Man. Kiedy emerytowany policjant bada i stara się nadać sens opowieściom, odkrywa tajemniczą grupę i ich próby przywołania przerażającej, mistycznej istoty. To sprawia, że wkrótce jego życie – i życie bliskich mu osób – jest w poważnym niebezpieczeństwie.

Ponieważ kina mają ograniczenia wśród widowni, a niektóre są nawet ponownie zamykane, ciekawie będzie zobaczyć, czy The Empty Man przyciągnie dużą liczbę widzów. Film pojawi się na dużym ekranie w Stanach Zjednoczonych 23 października 2020 roku.

W filmie występują James Badge Dale, Marin Ireland, Stephen Root, Ron Canada, Robert Aramayo, Joel Courtney i Sasha Frolova. Za scenariusz i reżyserię odpowiada debiutujący w tej roli David Prior.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Khaosth

Patrzę na zdjątko klawego wielkiego kościotrupa i czuję że to może być petarda – jakieś archeologiczne znalezisko, starożytny demon, może do tego kult, może jakaś zgraja odciętych profesjonalistów jak w "Czymś" Carpentera.
Oglądam zwiastun i całe zainteresowanie wyparowuje. Miejska legenda o Candymanie/Slender manie, dzieciaki grające w cykora i same proszące się o śmierć, jakieś emo-podszepty.

Trzymam kciuki by ktoś wykradł ten element scenografii i zrobił wokół niego własny horrorek.

Proszę czekać…