Wielka finansjera w zwiastunie serialu "Branża" od HBO 0

HBO zaprezentowała pierwszy pełny zwiastun swojego serialu oryginalnego noszącego tytuł Branża. Seria koncentruje się nie na najbogatszych ludziach zarabiających najwięcej pieniędzy w podstępny, obrzydliwy sposób. Zamiast tego skupia się na młodym pokoleniu, które musi dowiedzieć się, jak pasuje do tego całego świata.

Serial Branża zabiera widzów za kulisy świata „wielkiej finansjery”, którą poznajemy z perspektywy outsiderki Harper Stern (Myha’la Herrold) – zdolnej, młodej kobiety z małego miasta w stanie Nowy Jork. W produkcji śledzimy losy grupy absolwentów, którzy rywalizują o kilka etatów w znanym, międzynarodowym banku z siedzibą w Londynie. Wszyscy mają wielkie ambicje, chcą podbijać świat, wikłają się w przelotne romanse i nie stronią od narkotyków. Twórcy serialu poruszają także takie tematy, jak płeć, rasa, podziały klasowe i przywileje w środowisku pracy. Młodzi i zdolni kandydaci są na etapie życia, na którym krystalizuje się jeszcze ich tożsamość, a wpływ na nią ma m.in. praca w niezwykłe stresującym środowisku banku Pierpoint & Co., gdzie teoretycznie hołduje się merytokracji, ale w praktyce obowiązuje skostniała hierarchia.

Za powstanie serialu odpowiada Lena Dunham, którą bardzo dobrze znamy z serialu Dziewczyny. W głównych rolach występują Myha’la Herrold, Marisa Abela, Harry Lawtey, David Jonsson i Nabhaan Rizwan.

Premiera na HBO i HBO Max już 9 listopada.

Źrodło: theplaylist.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…