Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Static Shock bohaterem kolejnego superbohaterskiego filmu - producentem Michael B. Jordan 0

Jak widać kino superbohaterskie ma się całkiem nieźle. Co rusz pojawiają się informacje odnośnie ekranizacji kolejnych komiksów z postaciami posiadającymi nadludzkie moce. Jedną z takich jest Static Shock.

fot. darkhorizons

Projekt będzie koprodukcją DC i studia Warner Bros. Producentem wykonawczym został Michael B. Jordan za pośrednictwem swojej firmy Outlier Society, aktor znany z filmu Creed: Narodziny legendy czy Czarna pantera.

Jestem dumny, że mogę uczestniczyć w budowaniu nowego wszechświata skupionego wokół czarnych superbohaterów. Nasza społeczność na to zasługuje.

powiedział Jordan w swoim oświadczeniu

Outlier Society ma w planach ożywienie wiele różnorodnych komiksowych postaci. Zbudujemy franczyzę. Cieszę, że na tym początkowym etapie możemy współpracować z Warner Bros.

dodał

W projekt oprócz Jordana zaangażowany jest także Reginald Hudlin. Postać bohatera Static Shock po raz pierwszy pojawiła się w powieści graficznej w 1993 roku, a za jej wydanie odpowiadało Milestone Comics. Główny bohater to nastolatek Virgil Hawkins, który poddany działaniu dziwnego gazu zyskuje elektromagnetyczne moce.

Postać tego superbohatera doczekała się już swojego animowanego serialu Static Shock, który emitowany był w latach 2000-2004. Produkcja ta składa się z czterech sezonów.

Źrodło: darkhorizons.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…