Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Batwoman będzie szaleć po ulicach Gotham City w nowym Batmobilu - zobaczcie zdjęcie 0

Skoro w drugim sezonie serialu Batwoman pojawi się nowa bohaterka, która przywdzieje kostium tytułowej postaci, to i musi posiadać ona nowy pojazd. W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy Batmobil w pełnej okazałości.

fot. DC Comics

Ruby Rose, która po pierwszym sezonie zrezygnowała z roli, zastąpiła Javicia Leslie. Aktorka jednak wciela się w zupełnie nową postać o imieniu Ryan Wilder. Jednak podobnie jak jej poprzedniczka przywdzieje ona kostium obrońcy Gotham. Po ulicach miasta nie będzie poruszać się motorem jak Kate Kane, tylko samochodem, słynnym Batmobilem.

Poniżej możecie zapoznać się z wyglądem pojazdu. Niestety jego design nie powala. Wygląda niczym zwykłe sportowe auto tylko lekko podrasowane. Nie wiele przypomina Batmobile jakimi poruszał się na przykład komiksowy Batman. Co o tym sądzicie?

Obecnie trwają zdjęcia do drugiego sezonu. Ekipa kręci w Vancouver w Kanadzie. Premiera nowych odcinków zaplanowana jest na 2021 roku.

Oprócz Leslie do obsady drugiego sezonu dołączył  także Leah Gibson, który zagra bohatera o imieniu The Whisper – zabójcę pracującego na zlecenie Safiyah Sohail. Dodatkowo w serialu zagra też Nathan Owens, który sportretuje Oceana – żołnierza i myśliciela o skomplikowanej przeszłości.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

PawEl84

Całkiem ok, pasuje do serialu i postaci. Dużo lepiej się prezentuje niż Batmobil w The Batman, który delikatnie mówiąc jest brzydko zrobionym tuningiem, już wolałbym żeby jeździł czymś mniej przekombinowanym lub całkowicie odmienionym jak w pozostałych filmach. :)

Khaosth

Fajnie że Corvette a nie wszechobecne Mustangi i Chargery.
Te widebody wygląda dość kiepsko. Chyba lepiej by wyglądała w serii. Ciekawe jak spoiler wygląda pod innymi kątami.
Koniec końców – i tak nie obejrzę.

Proszę czekać…