Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Sony Pictures reaguje na plotki dotyczące angażu Maguire'a i Garfielda 0

W ubiegłym tygodniu buchnęła plotka, jakoby Sony Pictures szykowało się na powrót byłych Spider-Manów na wielki ekran. Wytwórnia postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

Po tym, jak potwierdzono, iż w trzecim filmie o Spider-Manie należącym do Kinowego Uniwersum Marvela, pojawią się Jamie Foxx w roli Electro oraz Benedict Cumberbatch, jako Doktor Strange, rozpoczęły się spekulacje dotyczące ewentualnego multiwersum. Oczywiście dzięki temu w superprodukcji mogłyby pojawić się inne wersje Petera Parkera. Fani szybko dodali dwa do dwóch i uznali, że w kostium Człowieka Pająka ponownie wskoczą Tobey Maguire oraz Andrew Garfield.

Sony Pictures zdecydowało się zareagować na te plotki i zdementowało zakontraktowanie Maguire’a i Garfielda. Warto jednak zauważyć, że studio nie potwierdza, że takich planów nie ma. Są więc szanse, że rozmowy pomiędzy aktorami, a Sony Pictures nadal trwają i w ciągu najbliższych tygodni stosowne umowy zostaną podpisane.

W komiksowym świecie wszystko jest możliwe. Marvel Studios i Sony Pictures na pewno kontrolują rynek i wiedzą, że na stworzenie multiwersum zdecydowała się konkurencja w postaci DC Extended Universe.

Źrodło: GeekTyrant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…