Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Kurt Russell powraca w roli Św. Mikołaja - zobaczcie zapowiedź filmu ''Kronika świąteczna. Część druga'' 0

Dwa lata temu na platformie Netflix zadebiutował świetny familijny film świąteczny z Kurtem Russellem w roli Św. Mikołaja. Teraz platforma zaprasza nas na dalszą część tej niesamowitej przygody. Nadchodzi druga część filmu Kronika świąteczna. Zobaczcie zapowiedź.

fot. netflix

Minęły dwa lata, odkąd rodzeństwo Kate (Darby Camp) i Teddy Pierce (Judah Lewis) uratowało Święta Bożego Narodzenia. Od tamtej pory dużo się zmieniło. Kate wyrosła na cyniczną nastolatkę, która niechętnie spędza święta w Cancún z nowym chłopakiem swojej matki i jego synem Jackiem (Jahzir Bruno). Dziewczyna nie jest w stanie zaakceptować nowej wersji swojej rodziny i postanawia uciec. Kiedy jednak tajemniczy, władający magią psotnik grozi zniszczeniem Bieguna Północnego i wymazaniem świąt z kalendarza, Kate i Jack nieoczekiwanie zostają wciągnięci w nową przygodę ze Świętym Mikołajem (Kurt Russell).

Kronika świąteczna: Część druga to ciepły film przygodowy dla całej rodziny, pełen humoru i świątecznego ducha. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Chris Columbus (Kevin sam w domu, filmy z serii Harry Potter). W obsadzie oprócz wyżej wymienionych znajduje się także Goldie Hawn.

Premiera filmu już 25 listopada 2020 roku.

Źrodło: youtube.com/netflixpolska

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…