Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Nowa i pełna akcji zapowiedź 2. sezonu serialu ''The Mandalorian'' 1

Disney+ nie ustaje w promowaniu nadchodzącego drugiego sezonu serialu The Mandalorian. W sieci pojawiła się nowa zapowiedź, którą zobaczyć możecie poniżej.

fot. materiały prasowe

Nowe odcinki ponownie połączą nas z enigmatycznym łowcą nagród i jego jeszcze bardziej enigmatycznym towarzyszem, znanym jako Baby Yoda. Mandalorianin i Dziecko będą kontynuować swoją podróż, stawiając czoła wrogom i zbierając sojuszników, pokonując przy tym niebezpieczną galaktykę w burzliwej erze po upadku Imperium.

W głównej roli Dina Djarina występuje Pedro Pascal. Przemierzając galaktykę znaną z uniwersum Gwiezdnych Wojen, łowca nagród bierze udział w różnego rodzaju przygodach, wykonując swoje niebezpieczne obowiązki. Seria podejmuje historię po upadku Imperium i przed pojawieniem się pierwszego rzędu trylogii Disneya. Śledzimy cierpienia tego samotnego rewolwerowca w odległych krańcach galaktyki, z dala od władzy Nowej Republiki.

Jeszcze w tym roku rozpocząć mają się prace na planie trzeciego sezonu, także prawdopodobnie czeka nas jeszcze mnóstwo przygód tytułowego łowcy nagród.

Premiera nowych odcinków tej serialowej produkcji z uniwersum Gwiezdnych wojen już 30 października 2020 roku. Czekacie?

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…