Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Kaley Cuoco w nowej limitowanej produkcji HBO Max ''The Flight Attendant'' - czy okaże się morderczynią? 0

Serwis HBO Max opublikował oficjalny zwiastun limitowanego serialu The Flight Attendant będący ekranizacją książki Chrisa Bohjaliana. To thriller z komediowym podszyciem, w którym bohaterka, w którą wciela się Kaley Cuoco zalicza pobudkę rodem z najgorszych koszmarów.

fot. materiały prasowe

The Flight Attendant ukaże nam historię o tym, jak jedna noc może zmienić całe Twoje życie. Cuoco wciela się w stewardessę Cassandrę, która po nocy spędzonej w hotelu z przystojnym mężczyzną poznanym na pokładzie samolotu, rano przeżywa koszmar. Budzi się bowiem obok zwłok swojego kochanka. Nie ma pojęcia co się stało. Czy jest morderczynią?

Swoje angaże oprócz Cuoco, otrzymali także Michelle Gomez, Rosie Perez, Colin Woodell, T.R. Knight, Zosia Mamet, Merle Dandridge, Michiel Huisman, Nolan Gerard Funk i Griffin Matthews. Twórcą i producentem wykonawczym tego thrillera jest Steve Yockey.

Poniżej wspomniana zapowiedź, która nadzwyczaj dobrze się prezentuje. A Was zachęca do sięgnięcia po ten tytuł?

Cuoco to aktorka, którą kojarzyć możecie ze świetnej roli w serialu Teoria wielkiego podrywu. Wystąpiła także w produkcji Harley Quinn czy filmach tj. Polowanie na drużbów, 10.5 w skali Richtera czy Grubasem być.

Premiera serialu zaplanowana jest na 26 listopada 2020 roku. Produkcja składa się z ośmiu odcinków. W Polsce zapewne pojawi się na platformie HBO GO.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

PolepioneKadry

UWAGA SPOJLER: nie, nie jest morderczynią. cały miniserial cię do tego zbliża, ale w końcówce odchodzi twist i okazuje się, że…. nie będę wam więcej zdradzał :-D

Proszę czekać…